antykoncepcja - Czy iśc do solarium?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Zadaj własne pytanie

Czy iśc do solarium...
Napisano 23-04-2008 18:47
, przez
Mam pytanie może wam sie ono wydać śmieszne ale czy warto iść do solarium?I w czym się tam wybrać?Jak to wo gule wygląda?
Czy iśc do solarium...
Napisano 30-10-2020 14:19:21
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Czy iśc do solarium...
Napisano 23-04-2008 19:48
wiesz co nie wiem czy warto bo już niedługo bedzie ładne słoneczko a zresztą większosci chłopaków nie lubi takich dziewczyn "z solarium"
Czy iśc do solarium...
Napisano 23-04-2008 20:44
Idąc do solarium nie musisz ubierać "specjalnej" garderoby - idziesz tak jak do sklepu, do szkoły itd. I tak po wejściu do kabiny musisz się rozebrać do naga. Jeśli nigdy nie byłaś to Ci opiszę. Na początek jak idziesz peirwszy raz to zazwyczaj na króciutko bo to mocne "słonko" - około 1 minuty. dostajesz odrębne pomeiszczenie/ kabinę, zamykasz się, rozbierasz i wchodzisz do kabiny w której się opala. Jeśli przestanie grzać (ostre światło zazwyczaj) to możesz wychodzić, zazwyczaj jest to sygnał dźwiękowy, ale zalezy gdzie pójdziesz. Jeśli będziesz miała wątpliwosci zawsze możesz zapytac osobę obsługującą. Powiedz, że jesteś peirwszy raz i chciałabys się dowiedzieć co i jak a na pewno nie odmówią Ci informacji. Co do samej istoty, czy warto czy nie - myślę że Wiktor ma rację, niedługo wyjdzie prawdziwa "lampa" do opalania. Chyba, że chcesz przygotować ciało na kontakt ze słonkiem to jak najbardziej możesz się poddać takiemu solaryjnemu zabiegowi.
Czy iśc do solarium...
Napisano 24-04-2008 21:20
, przez niki911
hmm...1 minuta?? ... mysle ze to za krotko ... ja pierwszy raz lezalam 10 minut ... tylko na 500 . sa rozne lampy.. mocniejsze i slabsze... pierwszy raz najlepiej na slaba.. (zalezy jaka masz karnacje i skore)
Czy iśc do solarium...
Napisano 25-04-2008 08:33
, przez obni
ubierz sie normalnie :P Przeciez i tak sie rozbierzesz :) Jak juz chodzisz na solarium to w miare to kontroluj, bo nawet sie nie zorientujesz jak bedziesz tam chodziła raz na tydzien :P Lepszym rozwiazaniem sa tabletki z betakarotenem [ mozna je kupic w aptece za okolo 15 zł] Jedna paczka wystarcza na 40 dni [?]
Czy iśc do solarium...
Napisano 25-04-2008 11:09
na 10 min to troche za dlugo:):) od 5-7 min...
Czy iśc do solarium...
Napisano 25-04-2008 15:20
, przez MRV
obni! co ty piszesz!?
Betakaroten to bomba z opóźnionym zapłonem.
Zażywanie beta-karotenu powoduje znaczące skrócenie życia!
Na solarium też 15min na rok : )
I się nie śmiej, bo to prawda.
Już kiedyś o tym pisałem...
Jak będziesz chodzić do solarium częściej i na dłużej, to sobie zniszczysz skórę i będziesz wyglądać staro...
Solarium - owszem - ale nie dużo jw.
Czy iśc do solarium...
Napisano 25-04-2008 16:46
Niki911 jeśli chcesz się poparzyć, to idź pierwszy raz na 10 minut ;/ Nie ma lampy słabszej czy mocniejszej - chyba każda opala tak samo (na tej samej bazie), i tak samo każda może Cię spalić i oparzyć. Po 10 minutach to możesz po ppierwszym razie wylądować na oparzeniówce a nie na plaży ze swoją "opalenizną". Nie polecam młodej skórze tak długiego czasu spędzonego pod lampą - i to na pierwszy raz !! Hoh nieźle ... pieczone bułki ;p
Czy iśc do solarium...
Napisano 07-12-2009 12:45
, przez zonka_
Droga Pani Izo.
Otóż informuję, że brednie i domysły na tematy przez siebie nieznany powinno zachować się dla siebie.
Lamp na świecie solaryjnych jest ok. 10 000 i każda jest inna. Ja chodzę na słabe lampy zdrowotno wygrzewające, z produkcją witaminy D3. Są super, zimą poprawiają chęć życia, leżę ok.20 minut a opalenizna jest dodatkiem. Wszystko zależy od właściciela solarium, to on wybiera jakie kupi. Większość chce te najmocniejsze, aby zabrać klientów konkurencji. Przez hasło 'dziewczyny z solarium' rozumiemy te co chodzą codziennie. A ja chodzę raz na 2 tygodnie i na te słabiutkie lampki i jest SUPER!
Kiedyś próbowałam kremów brązujących. Zapychają pory, nie dają skórze oddychać, przy deszczu, wysiłku (pocie), łzach schodzi. Siary można sobie narobić i sztucznie to wygląda. Skóra się starzeje i te frytki tak wyglądają, bo nigdy żadna z nich nie stosowała balsamów nawilżających. Solarium wysusza, trzeba dokupywać saszetki z kosmetykami (ok.5zł). Chodzę do profesjonalnego i sprawdzonego. Tam pracuje w obsłudze dziewczyna, która opala się 10 lat z kosmetykami, teraz ma 33 a wygląda na 25! Tak jej zazdroszczę!!!
pytanie:
odpowiedź: