antykoncepcja - Zarządzanie - studia???

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Dodaj swoje zadanie domowe za darmo

Zarządzanie - studia...
Napisano 29-03-2008 17:28
W przyszłym roku bede zdawac mature i chcialabym isc pozniej na studia na zarzadzanie... Mieszkam w Poznaniu i zastanawiam sie na jaka uczelnie powinnam sie udac...??? jakie przedmioty powinnam zdawac na maturze by dostac sie na te studia??
Zarządzanie - studia...
Napisano 27-11-2020 16:14:45
, przez zadane
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Zarządzanie - studia...
Napisano 22-04-2008 15:03
, przez marzenab
Idz na coś co Cię interesuje bo pamiętaj że będziesz się tym zajmować przez długie, dłłłługie lata:))) , no chyba że idziesz na studia tylko dlatego że rodzice tak chcą czy coś w tym sytlu. Naprawdę warto bardzo dobrze się zastanowić żeby potem nie żałować i nie należy patrzeć na modę jaka panuję
Zarządzanie - studia...
Napisano 22-04-2008 16:21
, przez obni
Zarzadzanie :o ? Wedlug mnie ten kierunek to strata czasu. Już lepiej wybrac finanse, bankowosc, ekonomie. Zarzadzanie jest chyba najpopularniejszym kierunkiem na studiach płatnych, wiec jest duza konkurencja na rynku pracy.
Zarządzanie - studia...
Napisano 24-04-2009 21:39
, przez 19Arkus20
a jakie przedmioty trzeba zdawac na maturze zeby isc na przedsiebiorstwo i zarzadzanie firma ??
prosze jak najszybsza odpowiedz :)
z gory dziekuje :))
Zarządzanie - studia...
Napisano 10-06-2009 13:06
, przez marcin160
Z tego co wiem trzeba zdawać na maturze matematykę. (Sam chciałem na takie kierunki iść, lecz przez matmę mam spore wątpliwości co do dostania się na upragniony kierunek;/). Bez matematyki będzie ciężko.
Oczywiście pisałem o szkołach państwowych, bo z prywatnymi bywa różnie co do wymogów.
Zarządzanie - studia...
Napisano 02-11-2009 23:10
, przez MoonSet
Na kierunki typu zarządzanie, ekonomia, finanse i bankowość zdecydowanie najpotrzebniejsze są matematyka i język obcy (wydaje mi się, że angielskie jest najważniejszy, ale nie zaszkodzi znać coś oprócz). Oczywiście Podstawy Przedsiębiorczości to również ważny przedmiot, ale liczy się też geografia.

Kto mierzy w tych dziedzinach wysoko, ten stara się dostać do SGH (Szkoła Główna Handlowa). Najlepsza i najbardziej renomowana jest w Warszawie, ale to wyższa liga. Dobrym wyborem może być też WSB (Wyższa Szkoła Bankowa). Odnośnie uniwersytetów to raczej nie polecam. Dyplomem np. z UJ lub UW można się pochwalić znajomym, ale zdecydowanie bardziej liczy się dyplom SGH, którym można się chwalić ludziom z branży :)
Zarządzanie - studia...
Napisano 19-02-2015 17:06
jeśli poziom licencjata czy mgr to szperaj tutaj - super serwisik o uczelniach z komentarzami studentów: http://opinieouczelniach.pl/kierunki-studiow/zarzadzanie/ aha, jest dużo rodzajów zarządzania, to popatrz sobie, a jeśli wyżej chcesz, czyli podyplomówki, to tu masz wszystkie propozycje: http://studiapodyplomowe.net.pl/znajdz-studia-podyplomowe/tematyka/zarzadzanie-studia-managerskie/
pytanie:
odpowiedź: