antykoncepcja - GRYPA JELITOWA !!!! BLAGAM O PoMoC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Zadaj własne pytanie

GRYPA JELITOWA !!!! BLAGAM O PoMoC...
Napisano 08-04-2006 22:49
, przez SyLaaa_
Chcialam siem zapytac, czy wie ktos moze jakie sa objawy tzw. grypy jelitowej ????!!!!! Wczorajj w nocy caly czas wymiotowalam i mialam okropna biegunke!!! Cala sie trzeslam ale nie mialam goraczki !! Nic mnie nie boalo, ale okropnie bulgotalo mi w brzuchu !! Cos stasznego nie wiedzialam co sie dzieje!!! Kiedy wstalam z lozka slyszlam jak wszystko przelewa mi sie w srodku i wedruje w dol i wtedy musialam do kibelka !! Wymiotowalam rownoczesnie z biegunka !! Siedzialam na klozecie w wiadomym celu irownoczesnie wymiotowalam do umywalki ktora znajdowala se tuz obok !! mialam straszne rozwolnienie !! nie dawalam sobie rady!!! jak juz wczesniej wspomnialam czulam sie STRASZNIE !! Czy moze to byc grypa jelitowa?? !!! A moze cos innego ?? Co powinnam zrobic???!!Jakies lekarstwa?? BLAGAM O ODPOWIEDZ BO JUZ NIE WYTRZYMUJE!!!!!!!!!
Nic nie jedz musisz sie przegłodzić. ...
Napisano 19-08-2019 06:20:03
Sprobuj na http://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Nic nie jedz musisz sie przegłodzić. ...
Napisano 08-04-2006 23:14
, przez mork
Nic nie jedz musisz sie przegłodzić. Bierz rutinoscorbin i wapń. Przede wszystkim dużo pij. Biegunki i wymioty powodują utratę wody. Najlepiej pij dużo wody mineralnej (soczki i cole odstaw na bok). Po kilku dniach powinno przejść. Jak objawy złagodnieja mozesz zjesc cos lekkiego np bulionu troche.
Nic nie jedz musisz sie przegłodzi...
Napisano 23-02-2012 11:50
, przez afadro
Bulion absolutnie nie jest lekki i przy wszelkich sensacjach żołądkowo-jelitowych odradzam. Weź sobie polską smectę, w kartoniku z niebieskim nadrukiem, na ból brzucha nospę i dużo pij.
Nic nie jedz musisz sie przegłodzi...
Napisano 15-09-2015 10:22
, przez kobietka
To mogła być równie dobrze grypa jelitowa,jak i zatrucie jakimś pokarmem, ale od tego są lekarze,który musi zbadać pacjenta,a ten porobić wszelkie potrzebne badania,aby lekarz mógł określić co to jest.
pytanie:
odpowiedź:


load_avg: 0.60