antykoncepcja - Planowanie płci dziecka - proszę o pomoc

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Zadaj własne pytanie

Planowanie płci dziecka - proszę o pomoc...
Napisano 28-10-2005 20:30
Jak zaplanować płeć dziecka, co zrobić żeby mieć dzieczynke, a co żeby mieć chłopczyka??
Są różne szkoły, ale tak naprawdę żadna ...
Napisano 19-07-2019 06:33:43
Sprobuj na http://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Są różne szkoły, ale tak naprawdę żadna ...
Napisano 28-10-2005 21:24
, przez Vella
Są różne szkoły, ale tak naprawdę żadna nie jest skuteczna. Zawsze to loteria ;)Metoda, która mnie najbardziej przekonuje bazuje na żywotności plemników. Męskie plemniki są żwawsze, ale słabsze, żyją krócej, natomiast żeńskie są wolniejsze ale wytrzymalsze.
Współżycie w czasie owulacji zwiększa szanse plemników męskich - bo pierwsze dotrą do jajeczka. Ale jeśli współżyjesz kilka (1,2, może 3 dni - poczytaj o tym ile mogą przezyć plemniki) dni przed owulacją to zanim jajeczko będzie gotowe plemniki męskie zdążą już wyginąć i dziewczynki sobie spokojnie dotrą do celu ;)


Ciekawe, co?
Odp: Planowanie płci dziecka - proszę o ...
Napisano 02-08-2007 15:23
, przez Viola25
Ja z kolei mam chłopczyka i marzyłam o dziewczynce do kompletu. Sporo o tym poczytałam, na "segregację" plemników mnie nie stać, a i tego nie chcę. Naturalne sposoby były dziwnie opisane, chociaż zaryzykowałam...Nie sa w 100% skuteczne, zwłaszcza te publikowane w internecie na jakichś nieznanych stronach.. Kupiłam jednak na próbę książke ze strony www.planowaniedziecka.er.pl - stosowałam sie do tych porad i ostatnio lekarz powiedział, że noszę dziewczynkę :o) Nie wiem, czy to przypadek, czy naprawdę te metody działają, ale jeśli tyle się o tym pisze... to może coś w tym jest?
Odp: Planowanie płci dziecka - proszę o ...
Napisano 17-10-2011 15:43
Wiem, że temat jest bardzo stary, ale może pomogę tym co jeszcze będą tu zaglądać. Nie można skutecznie zaplanować płci, ale mówi się, że jeśli będzie się współżyć przed owulacją, szanse na poczęcie dziewczynki wzrastają, gdyż plemniki żeńskie są w stanie dłużej przeżyć. Do dokładnego określenia dni płodnych, dobre są mikroskopy owulacyjne, albo komputery cyklo np Cyclotest.
pytanie:
odpowiedź:


load_avg: 0.52