antykoncepcja - Dieta Drakońska

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Zadaj własne pytanie

Dieta Drakońska...
Napisano 28-07-2005 11:47
Od pewnego czasu słysze o Diecie Drakońskiej .....NA czym ta dieta polega ??? co trzeba robić i co trzeba jeść????
Według mnie "drakońska dieta" to związek...
Napisano 26-06-2019 12:11:18
Sprobuj na http://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Według mnie "drakońska dieta" to związek...
Napisano 28-07-2005 12:09
Według mnie "drakońska dieta" to związek frazeologiczny oznaczający bardzo surową dietę. Przymiotnik drakoński występuję również w takich związkach jak "drakońska decyzja", "drakońska polityka" czy "drakońska kara".

Zatem jeśli będziesz stosować bardzo surową dietę, pełną wyrzeczeń to będzie "drakońska dieta". Tak jest według mnie, może ktoś ma inny pomysł?
Witam...
Napisano 28-07-2005 20:45
, przez Edycia_s
Witam,
też mnie się to wydaje, że to jest bardzo surowa dieta. Po prostu np. zero słodyczy a same warzywa i owoce i to w bardzo małej dawce dziennej.

Nie radzę stosować takiej diety, gdyż jest bardzo niebezpieczna i wyczerpująca dla organizmu i może nawet doprowadzić do choroby - np. anemii.

Dieta powinna być urozmaicona, bogata we wszelkie produkty piramidy zdrowego żywienia a do tego odpowiednie ćwiczenia i jest po prostu super :).

Pozdrawiam :)
Edycia_s
Droga...
Napisano 20-08-2005 09:11
Droga!
Dietę Drakońską stosuje bardzo mało ludzi, moze to i zapewnia efekt szybszego schudniecia, jednak skutki potem sa w 2 razy wieksze, chodzi o efekt jojo, a poza tym to juz zostało udowodnione, ze nie jedzenie co najmiej 3 posiłkół dziennie i głodzenie sie zwieksza wieksza odkładanie sie tłuszczów.
Wiesz, ja polecam jesc mało ale czesto i sport.
własnie taki styl zycia prowadze i cialko mam nawet, nawett... ;-)
mogę zdjecie wysłac, popatrzysz ;-)
Droga...
Napisano 18-08-2014 21:40
, przez Lomones
Żadna drakońska (w sensie bardzo surowa) dieta nie jest dobra dla organizmu. Jeśli zastosujesz jakąś głupią dietę, a takich pełno, to możesz to poważnie odchorować. Przeczytaj co może się stać http://zlediety.com.pl/przydatne-artykuly/jak-sobie-zaszkodzic-na-diecie-antyporadnik
pytanie:
odpowiedź:


load_avg: 0.32