antykoncepcja - Jak myśleć po Angielsku?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Dodaj swoje zadanie domowe za darmo

Jak myśleć po Angielsku...
Napisano 05-05-2012 21:00
, przez Bartasek
Witam. Mam pewny problem. Sęk w tym, że chce się na własną rękę pouczyć Angielskiego bo jak wiemy w szkole za dużo się człowiek nie nauczy. Mógłby mi ktoś dać jakiś wskazówki jak myśleć po angielsku? Normalnie jak mówię po polsku to po prostu mówię i tyle. Jednak kiedy chcę ktoś powiedzieć po ang. chwilę w głowie myślę co i jak przetłumaczyć. Rozumiecie pewnie o co chodzi.. Jak się tego nawyku pozbyć oczywiście nie wyjeżdżając z kraju xD.
Jak myśleć po Angielsku...
Napisano 27-06-2019 10:38:14
, przez zadane
Sprobuj na http://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Jak myśleć po Angielsku...
Napisano 16-05-2012 20:54
Ja się szybko tego nauczyłam. Może mój angielski nie jest idealny ale wystarczający żeby mnie każdy zrozumiał :D ja zapisałam się na taką stronę gdzie rozmawia się z ludźmi z całego świata - możesz z nimi popisać a po jakimś czasie jak się już poznacie sama rozmowa na skypie też jest przyjemniejsza :D
Ja po chwili konwersacji przerzucam się już na angielski :D I nie potrafię mówić po angielsku myśląc wciąż po polsku. spróbuj może też ci to pomoże :D

jest wiele stron gdzie możesz się w taki sposób komunikować, np. www.interpals.net
Jak myśleć po Angielsku...
Napisano 29-10-2012 11:49
, przez jawor99
Trening czyni mistrza. Ja przez pierwszych kilka lat nauki angielskiego KAŻDE zdanie wypowiedziane po polsku w myślach tłumaczyłem po angielsku - działa!


Heli CAM wynajem warszawa
Zdjęcia lotnicze
Jak myśleć po Angielsku...
Napisano 19-02-2014 18:25
Najlepsza metoda nauczenia się myśleć po angielskiego by była wyprawa do Angli i kurs języka angielskiego. Dobra i profesionalna szkoła angielskiego nazywa się Regent, i tutaj masz link do ich Facebook:
https://www.facebook.com/regentpolska?ref=hl
pytanie:
odpowiedź:


load_avg: 0.58