antykoncepcja - Być kobietą...?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Dodaj swoje zadanie domowe za darmo

Być kobiet...
Napisano 13-03-2010 15:40
Jak myślicie, co oznacza bycie kobietą? Chcę wziąć udział w konkursie literackim i potrzebuję pomocy.
Dla mnie być kobietą, oznacza rodzenie i zajmowanie się domem i dziećmi. Ochrona tego co kochamy i rządzenie w związku. Nie mogłabym pozwolić, aby facet mną rządził. W łóżku jeszcze jeszcze, ale w domu i życiu osobistym...? Nie. No, ale co dla was znaczy pojęcie "być kobietą"?
Ja to raczej chłopczycą byłam i mimo, że o wygląd dbam, to jednak...
Być kobiet...
Napisano 19-06-2019 04:38:49
, przez zadane
Sprobuj na http://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Być kobiet...
Napisano 13-03-2010 17:30
A "...oszukiwać, dręczyć, zdradzać// nawet gdyby komuś miało to przeszkadzać...", kaprysić, być niezrównoważoną o humorze zależnym od stężenia hormonów we krwi, używać seksu jako marchewki i bólu głowy jako bata, nie przejmować się honorem (to męskie pojęcie) a kierować się żądzą przyjemności, władzy nad inną osobą, żądać przywilejów, za to nie dotrzymywać zobowiązań jeśli "uczucie" jest silniejsze od poczucia przyzwoitości, udawać głupią gdy to wygodne, intrygować, zwalczać bez pardonu konkurentki, rwać chłopów bez względu na ich stan cywilny, ale od swojego wymagać wierności absolutnej i ślepoty na urodę konkurentek...
Być kobiet...
Napisano 18-04-2010 10:36
Grzegorz Z. wielkie dzięki. To całkiem fajny opis. Naprawdę tak myślisz?
Chciałbyś by Twoja kobieta zdradzała i oszukiwała Cię, a Ty musiałbyś być jej wierny? Jo osobiście w to wątpię, choć naprawdę podoba mi się Twoje spojrzenie.
Jeszcze raz dziękuję.
Być kobiet...
Napisano 27-02-2011 21:53
, przez Dakota14
Grzegorzu Z., jesteś wysoce nieuprzejmy. Ja, nawet jako feministka, nie napisałabym takiej odpowiedzi o mężczyznach, zwyczajnie traktującej nieuczciwie, obraźliwie i stereotypowo, nawet przedstawionej żartobliwie. Każdy ma swoje wady i zalety, musisz o tym pamiętac, jeśli odpowiadasz na pytania młodych osób.
Astro, wiem, że odpisuję późno jak na konkurs, ale mam nadzieję, że nie na życie. Byc zarówno kobietą, jak i mężczyzną oznacza byc sobą w każdym stopniu. Twoje cechy, zalety, wady nie zależą od płci, od tego zależy wyłącznie wygląd. Nie traktuj siebie stereotypowo, mówiąc o garnkach i dzieciach. Jesteś sobą, możesz zrobic co zechcesz, nie musisz przypinac sobie plakietki. Byc kobietą to przecież byc jak każdy człowiek - starac się byc odpowiedzialną, mądrą, uprzejmą.
pytanie:
odpowiedź:


load_avg: 0.23