antykoncepcja - Technikum czy liceum?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Dodaj swoje zadanie domowe za darmo

Technikum czy liceum...
Napisano 05-09-2009 10:45
, przez Lidia123
Jestem w klasie drugiej gimnazjum i nie wiem co wybrać technikum czy liceum? Nie wiem jakie są wogóle kierunki.Pomóżcie mi wybrać jakieś bezpłatne technikum czy liceum? Mieszkam w województwie łódzkim więc w tych rejonach jakąś szkołę. Nie jestem dobra z poskiego i go nie lubię.Lubie po prostu inne przedmioty tylko nie poslski.Pomóżcie.
Technikum czy liceum...
Napisano 27-06-2019 09:58:05
, przez zadane
Sprobuj na http://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Technikum czy liceum...
Napisano 09-11-2009 23:39
, przez Łoleczka
Ja na Twoim miejscu zapisałabym się do technikum ekonomicznego, w którym większy nacisk kładą na matmę. Będziesz się szkoliła w danym kierunku i całkiem możliwe, że pomoże Tobie w przyszłości. Jednak nie ważne gdzie byś poszła j.polski Cię ie ominie ponieważ od zawsze b obowiązkowy na maturze. Ja osobiście żałuje, że nie poszłam do technikum i muszę się cackać tyloma nie potrzebnymi przedmiotami. Po ogólniaku ciężej jest się dostać na studia o danym kierunku niż osobie po technikum która przez 4 lata pracowała w danym temacie.
Pozdrawiam.
Technikum czy liceum...
Napisano 09-11-2009 23:42
, przez Łoleczka
Ja na Twoim miejscu zapisałabym się do technikum ekonomicznego, w którym większy nacisk kładą na matmę. Będziesz się szkoliła
w danym kierunku i całkiem możliwe, że pomoże Tobie w przyszłości
. Jednak nie ważne gdzie byś poszła j.polski Cię nie ominie ponieważ od zawsze był obowiązkowy na maturze. Ja osobiście żałuje, że nie poszłam do technikum i muszę się cackać tyloma nie potrzebnymi przedmiotami. Po ogólniaku ciężej jest się dostać na studia o danym kierunku niż osobie po technikum która przez 4 lata pracowała w danym temacie.
Pozdrawiam.
Technikum czy liceum...
Napisano 10-11-2009 19:31
, przez Lidia123
dzięki za radę
pytanie:
odpowiedź:


load_avg: 0.72