antykoncepcja - Jak szybko nauczyć się języka obcego?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Dodaj swoje zadanie domowe za darmo

Jak szybko nauczyć się języka obcego...
Napisano 12-05-2005 17:18
Jak szybko nauczyć się czegoś z języka obcego?
...
Napisano 25-06-2019 22:11:58
, przez zadane
Sprobuj na http://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
...
Napisano 12-05-2005 17:38
, przez julka1407
To zależy od Ciebie. Jeśli jesteś osobą, wzrokowcem to najlepiej byś uczyła się z kartki i wpatrywała sie w nią. Jesli szybko uczysz się piosenek i zapamiętujesz melodie to jesteś osobą -słuchowcem. Musisz wtedy nagrać sobie to na dyktafon, na plytke albo ghłośno czytać wtedy napewno się nauczysz. Powodzonka!!:) Proszę o ocenke!!
jesli chcesz nauczyc sie slowek to dobra...
Napisano 16-05-2005 23:23
jesli chcesz nauczyc sie slowek to dobra metoda jest zapisanie ich na malych karteczkach, z jednej strony po polsku z drugiej angielskie tlumaczenie, i przekladajac je uczysz sie ich, ktore juz znasz odkladasz na bok a pozniej wracasz i spradzasz czy wciaz pamietasz. Ta metoda uczylam sie w ciagu 30 minut ok 100slowek. jest bardzo dobra przed sprawdzianem!
Jest metoda przez czytanie książek...
Napisano 07-09-2005 07:19
, przez igele
Jest metoda przez czytanie książek,
zobacz tu (ale tylko po rosyjsku):
http://www.franklang.ru/
polecam zatem zakup materialow ktore ...
Napisano 10-11-2005 17:31
polecam zatem zakup materialow ktore fajnie do niej przygotowuja, ja kupilam razem z kilkoma kolezankami (wyszlo nas to po ok 3zl za osobe a wiec grosze a jest naprawde przydatne), polecam wszystkim maturzystom!

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70958034
Moją osobista metodą naucznia języka ...
Napisano 13-11-2005 14:27
, przez Kamila.*
Moją osobista metodą naucznia języka obcego .np. na sprawdzian czy nauczenie się jakiś słówek jest taki, gdy masz np. w podręczniku jakieś słowa a ich nie rozumiesz weź słownik np. angielsko-polski , polsko- angielski jeśli mowa o języku angielskim , napisz koło słowa co oznacza przetłumaczenie, weź kartke i przepisz te słowa ,powieź na widocznym miejscu,np tam gdzie się uczysz, na ścianie (tablica korkowa) ucz się słow przez 15-20 min dziennie ,a następnie zaglądaj od czasu do czasu przy nauce i powtarzaj na głoś przed snem powtórz to samo a na 2 dzień sukces murowany.Powodzenia

:P
Moją osobista metodą naucznia języka...
Napisano 05-10-2010 13:07
, przez tracjusz
samemu będzie raczej ciężko - a wiadomo, że w szkole państwowej to nas szybko nie nauczą... ostatnio w Krakowie i kilku innych miastach Polski otwarto szkołę AXON, gdzie podobno zdobywa się jeden poziom w jeden semestr, czyli dwa razy szybciej niż w innych szkołach językowych - może warto tam rzucić okiem ;)
Moją osobista metodą naucznia języka...
Napisano 10-10-2010 09:10
Tej tematyce poświęciłem całą stronę: http://swiatjezykow.blogspot.com/

Mam nadzieję, że tam znajdziecie coś dla siebie :) Jakby co, to zawsze mogę pomóc.
Pozdrawiam!
Moją osobista metodą naucznia języka...
Napisano 23-04-2011 22:43
, przez andreu
wbijaj do jakiejś porządnej szkoły językowej. Jest kilka dobrych. Na pewno u siebie znajdziesz taką. Koszt nie jest duży - chociazby w ogólnopolskich Speak Up wychodzi miesięcznie około 200zł opłaty. Ogólnie w językach jest zasada - dla chcacego nic trudnego.
Moją osobista metodą naucznia języka...
Napisano 09-06-2011 12:55
, przez mossa
Również jestem za tym, żeby iść do szkoły językowej. Samemu raczej ciężko się nauczyć, a w grupie to zawsze raźniej. Jednak dobrze jest wybrać taką, która będzie zwracać uwagę na komunikację (jak np. jest to w Axonie), taka nauka na pewno jest efektywniejsza.
Moją osobista metodą naucznia języka...
Napisano 29-08-2011 13:26
nie ma prostej recepty na to jak się nauczyć języka obcego (nie ważne jakiego) w „5 minut”. Wydaje mi się, że najlepiej wybrać się do porządnej szkoły językowej na kurs indywidualny. No i samemu trzeba się zaangażować, bo wiadomo, że nawet najlepszy nauczyciel wszystkiego za nas nie zrobi. Ja się uczyłam angielskiego w szkole językowej i bardzo to sobie chwalę. Miałam naprawdę fajnych nauczycieli, aż chciało się przychodzić na zajęcia, nie to co w szkole;/ jeśli jesteś z warszawy to poszukaj sobie informacji nt. szkoły HappyHours, bo tą szkołe znam ;]
Moją osobista metodą naucznia języka...
Napisano 28-12-2011 12:40
Na tej stronie: http://kamilkuczynski.com/jak-szybko-nauczyc-sie-jezyka-obcego/ masz kilka ciekawych punktów. TO jest tak naprawdę dobry początek.

1 ucz się z ciekawych historii, która powoduje, że Twój umysł się nie nudzi, podobny mechanizm był wykorzystywany w Biblii.

2skup się na tym, aby być jasno i wyraźnie zrozumianym, a nie formie. Odpuść sobie gramatykę na początku. Nie widać szybko postępów, a i tak się nie przydaje na początku

3 słuchać tego samego rodzaju nagrań i muzyki, obserwując dokładnie intonacje i melodie języka
4 wybrać treść którą lubisz
5 czytać łatwe powieści i ćwiczenia, ponieważ umysł uwielbia interesujące historie,, a nienawidzi nudy, Spal swoje podręczniki, czytaj łatwe śmieszne i interesujące powieści. Najlepsze są śmieszne interesujące powieści, a dzięki temu poprawisz swoje słownictwo, a nawet gramatykę

6 zdobądź zagranicznych kolegów i koleżanki, aby jeszcze szybciej poprawić swoją wymowę i mieć motywacje

pozdrawiam
pytanie:
odpowiedź:


load_avg: 0.70