antykoncepcja - Jaki prawidłowo ustosunkować swoje życie do świata?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Dodaj swoje zadanie domowe za darmo

Jaki prawidłowo ustosunkować swoje życie...
Napisano 13-03-2009 13:33
, przez hack7
Jaki jest powód by ruszać się mówić... robić cokolwiek - pewnie że nie ma. Wszystko to jest nic nie warte, ponieważ tak naprawdę nie wiemy co nam kazało żyć, a ta siła lub Bóg jest po prostu naszym zwierzchnikiem i to jest pewne, więc skoro nasz szef zlecił nam zadanie to powinien wyjaśnić do czego ono ma prowadzić i jaki ma sens. Ktoś może powiedzieć... że Bóg nam powiedział... życie wieczne itd. lub jakaś inna religia, LECZ!!! gdyby człowiek mówił że twój szef powiedział: masz i pracuj ponieważ dzięki temu uzyskasz życie wieczne. Człowiek powiedziałby: Skąd mam pewność że mówisz w imieniu szefa? Skąd wiedzieć że dostane nagrodę? a na pewno nie zrobiłby nic nie znając swego szefa i tu chodzi o prawdziwe
poznanie a nie słowa na papierze. I teraz zrozumcie i wczujcie się w sytuacje. Bóg(czyli jakaś siła,wszechświat,bo jest rozumiany w różnie w różnych religiach) jest szefem który nie pokazuje "swojej twarzy" , nawet nie zadaje pytania tylko od razu zatrudnia nas do pracy (pracą jest życie na tym świecie)
i obiecuje "gruszki na wierzbie" ,robi nas swoimi niewolnikami(prawda katolicka:masz wolną wolę ale jeśli nie będziesz mnie słuchał to pójdziesz do piekła - bezsens).TO JEST SZALEŃSTWO.GDZIE JEST DOWÓD? I proszę się nie powoływać na wiarę ponieważ to przeczy samej naturze Boga jeśli stworzył świat w którym liczą się fakty a nie urojenia w które mamy wierzyć. Więc powiedzcie jak można ustosunkować się do życia
.... wogóle żyć gdy każdy oddech krok i działanie jest powstałe z woli Boskiej a niekoniecznie naszej?
Jaki prawidłowo ustosunkować swoje życie...
Napisano 19-06-2019 08:48:11
, przez zadane
Sprobuj na http://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Jaki prawidłowo ustosunkować swoje życie...
Napisano 13-03-2009 13:46
, przez hack7
Właściwie to jet pytanie retoryczne lecz Wg. mnie jedynym sposobem jest sprzeciwienie się woli boskiej czyli "strajkowanie" tylko jak to zrobić? we wszystkim... np to jak zostaliśmy stworzeni, instynkty,zasady bytu, czyli wola boska.
Pomyślcie. Trzeba po prostu
nie patrzeć żadnym schematem, żadną cudzą ideą,
odłączyć się od naszych uzależnień czyli od naszego sterowanego przez Boga życia(nie chodzi o śmierć). Gdy uda ci się stać własnym panem twojej myśli zrozumiesz moją rozterkę i moje pytanie lecz im więcej wiesz tym większą cenę płacisz. (jeśli ktoś chciałby spytać to nie, nie ma żółtych papierów... liczę że spośrod osób które dotrwają do końca czytania tego tekstu któraś zrozumie choćby w części jego prawdziwy sens)
Jaki prawidłowo ustosunkować swoje życie...
Napisano 11-04-2009 22:08
, przez Janusz.K
To pytanie dosyć nieprecyzyjne. Nie można jednoznacznie na nie odpowiedzieć.
pytanie:
odpowiedź:


load_avg: 0.67