antykoncepcja - Paulinanana?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Dodaj swoje zadanie domowe za darmo

Paulinanana...
Napisano 02-04-2008 10:17
Mam dylemat! Moje hobby to taniec. Bardzo kocham zwierzęta. Niktózy mówią mi żebym poszła na modelkę bo mam bardzo ładna figurę i wogóle. Bardzo chciałabym zostac tancerką. Ale niewiem co powinnam zrobic od czego zacząć? pomózcie?
Paulinanana...
Napisano 26-06-2019 12:18:47
, przez zadane
Sprobuj na http://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Paulinanana...
Napisano 18-04-2008 23:07
, przez wlodek888
http://zrobie.to/zadanie,1458,zostac_tancerka
Paulinanana...
Napisano 20-04-2008 22:44
, przez Gonia
Paulinko, aby zostać modelką lub tancerką w obu przypadkach to ciężka choć efektowną praca. To zależy ile masz lat. Jeśli chcesz być tancerką musisz się udać do najbliższego w twoim mieście, okolicy klubu, domu kultury , szkoły tańca lub szkoły podstawowej. Musisz się zorientować gdzie jest prowadzona szkoła, szkółka, kurs itp. Ponadto zobacz czy są nabory, od jakiego miesiąca, czy są uwarunkowania wiekowe itd. Zapisz się, zorientuj czy masz talent, zaparcie, dużo chęci i przygotuj się na ciężką pracę nim przyjdą pierwsze sukcesy. Zobaczysz czy chcesz to robić w życiu czy to tylko przelotna, przydająca się każdemu przygoda w Twoim życiu.
Co do pracy w modelingu sprawa jest inna. Musisz chodzić na organizowane kastingi, jeśli mieszkasz w małym mieście, zrób sobie u fotografa profesjonalne fotki o dużych wymiarach, (to się wiąże z kosztami), wysyłaj je do agencji modelek, w prasie przeglądaj strony o konkursach, castingach, może spróbujesz wziąć udział w lokalnych lub miejscowych wyborach miss. Wtedy masz większe szanse. Życzę powodzenia.
pytanie:
odpowiedź:


load_avg: 0.44